Že stále ne? Nic se neděje. Náš e-shop i-moda.cz je tu přesně pro vás a přináší vám tipy a informace k aktuálnímu módnímu období. Minule jsme se zmiňovali o svetrech a pulovrech, tentokrát si probereme ještě elegantnější outfit a tím jsou, jak už se titulek zmiňuje, dámské kabáty.

Trendy dámsky kabát chlupatka     Černá dámský trenčkot

Kabátkem nepohrdne žádná žena a dívka každého věku, která zbožňuje elegantnější oděv v podzimním čase. Nabízíme hřejivé kabátky vhodné jak do blátivého podzimu, tak i na chladnější zimní počasí. Výhodou je, že podzimní dámské kabáty, díky své variabilitě, využijete i na přelomu zimy a jara. Trendem pro rok 2015 jsou kabáty vyrobené z mikroplyše (tzv. chlupatky zaručí příjemné nošení díky velice jemného a hřejivého materiálu) a trenčkoty (anglicky trench coat je delší kabát/plášť, který se zapíná klasickým knoflíkovým zapínáním, a nebo jen pomocí textilního pásku, který je vedený v "tunýlku" pláště).

Naše nabídka se každým týdnem obměňuje, a proto doporučujeme sledovat pravidelně naše stránky, náš Facebook, popřípadě si přihlásit odběr Newsletteru, díky kterému budete neustále v obraze, a aktuální novinky vám budou doručovány na e-mail. 

Dámský kabát vhodný na podzim i jaro        Dámský vlněný kabátek

 Tým I-Moda, 17.09.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top