Možná se vám zdá, že léto je v nedohlednu, zvlášť když se podíváte z okna. Už teď se však můžete naladit na letní notu a zároveň si doplnit letní šatník originálními kousky podle nejnovějších módních trendů.

Krátké letní šaty

K létu neodmyslitelně patří krátké šatičky, které dají vyniknout vašim křivkám i opálení. Nebojte se proto i netradičních barev a květinových nebo abstraktních vzorů. Kde jindy se trošku odvázat, když ne v létě? V našem sortimentu najdete krátké letní šaty vhodné pro všechny druhy postav.

Krásné letní šaty s květinovým vzorem  Bílý letní top/tílko

Letní topy a tílka

Topů a triček není nikdo dost! Obzvlášť v létě! Proto se na léto pořádně připravte, některé letní topy a tílka jistě užijete už v teplejších jarních dnech, stačí, když je doplníte stylovou bundičkou nebo svetrem. Nikdy nic nezkazíte bílou barvou, která dokonale zvýrazní vaše opálení. Sáhnout však můžete i po divočejších barvách. Ať už dáváte přednost klasickým topům nebo extravagantnějším modelům, jistě si v našem internetovém obchodě přijdete na své.

Pohodlné halenky a tuniky

V létě je pohodlné oblečení důležitější než kdy jindy. Pokud se tedy i v horkých letních dnech chcete cítit opravdu komfortně, vsaďte na stále velmi moderní volné halenky a tuniky. K volnému modelu si oblékněte nejlépe trendové legíny nebo oblíbené capri kalhoty. Tuniku nedbale přepásejte libovolným páskem, aby vynikl váš pas.

U vody se jistě neobejdete bez praktické plážové tuniky, které jistě oceníte, pokud na pláži zničehonic zvedne nepříjemný vítr, ale i když si půjdete do blízkého baru sednout na osvěžující koktejl.

Nepostradatelné plavky

A rozhodně nesmíme zapomenout na plavky. Před nákupem plavek si přečtěte naše tipy jak vybrat trendové plavky pro každý typ postavy. Naše široká nabídka všech typů plavek vás jistě velmi příjemně překvapí.

Letní volná halenka Klasické černé legíny Sexy dámské plavkyTým I-Moda, 03.04.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top