Stále se opakujícím a velice oblíbeným módním hitem jsou letos opět dámské legíny a tregíny. Díky legínám z naší nabídky, které dodáváme z toho nejlepšího materiálu a v co nejlepším střihu, můžete očekávat zaručené zázraky. Perfektně sednou každé ženě či dívce. I dámám, které se pyšní plnějšími tvary. Ne nadarmo se legínám říká "Kouzelník šatníků".

Legíny dámské černéDámské černé legíny

Z našeho sortimentu dámských legín můžete vybírat z nepřeberného množství druhů, stylů a barevných motivů. Velice oblíbené jsou legíny, které imitují džíny. Motiv, který na legínách tvoří zajímavý design všemožných stylu riflí. Klasikou jsou legíny v černé barvě, které jednoduše sladíte ke každému svému outfitu a díky své černé barvě zeštíhlují. Vyzdvihnout musíme určitě i moderní lesklé legíny, které se hodí na jakoukoliv párty a večírek. A legíny s barevnými a extravagantnějšími motivy, jako jsou například lebky. Tyhle legíny zaručeně využijete například na rockovém koncertu své oblíbené kapely. 

 Legíny dámské džínové     Dámské legíny

Všechny typy legín se dají snadně využít ke každodennímu nošení, ale také na sportování. Pružný a elastický materiál, kterým legíny a tregíny vynikají, je pro fitness přesně to pravé.

Legíny dámské      Černé disco legíny

 Tým I-Moda, 17.04.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top