Leden není jen prvním měsícem v novém roce, je to především měsíc plný slev a výprodejů. A protože jsme vám chtěli udělat radost, lednové slevy najdete i u nás. Poradíme vám, jaké kousky by vám rozhodně neměly uniknout. Připravit…. pozor… nakupovat!

 Lednové slevy

Zimní bundy

Proč kupovat zimní bundu, když je zima z poloviny za námi? Ruku na srdce, která z vás by nekoupila krásnou zimní bundu, když je skoro za poloviční cenu? Počasí je rok od roku stále více nevyzpytatelné a zimní bunda se vám hodí i na jaře. Tip: Svou pozornost věnujte především bomber bundám, nebo kratším prošívaným bundám, které vypadají stylově a skvěle vás zahřejí. Navíc si oproti typickým zimním bundám nepřijdete, že máte na sobě pytel.

Plesové šaty

Plesová sezóna byla s příchodem nového roku odstartována! Jistě vás potěší, že i plesové šaty najdete ve výrazných slevách a elegantní plesové šaty tak pořídíte za hubičku. Můžete si tak dovolit koupit více kousků, kterými vymetete každý ples v okolí.

Tip: Šaty typu „malé černé“ navíc využijete i během roku na různé společenské akce.

S kloboukem za dámu

Kombinovat různé módní styly jsme si už zvykly. Udělat tak z obyčejného outfitu – legíny, maxi svetr, kozačky lze hravě vytvořit look jako vystřižený z časopisu. Jednoduše čapněte po elegantním klobouku, který vás navíc ochrání před mrazivým počasím. A když je navíc ve slevě? Dokonalost sama, že?

Bot není nikdy dost

Kotníkové botky patří mezi nejoblíbenější obuv. Stejně tak tomu je i u nás. Moc dobře totiž víme, že kotníkovky využijeme převážnou část celého roku, což z nich dělá nejlepší kamarády našeho šatníku. A když jej zkombinujete spolu s kloboukem, který jsme vám doporučovali o kousek výše, vašemu outfitu nebude už nic chybět.

Být oblečená od hlavy k patě v kouskách, které koupíte ve slevě a ušetříte je skvělý pocit, že? Mrkněte na celou naši nabídku lednového výprodeje a najděte si svůj dokonalý kousek.

 

Dámské červené šaty Kotníkové kozačky Dámská zimní bunda Elegantní klobou a dámské pončoTým I-Moda, 17.01.2018

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top