Pojďme si něco málo říct o špercích Swarovski, které u nás na e-shopu i-moda.cz naleznete. Naše šperky Swarovski, jsou dodávány v té nejlepší možné kvalitě.

Náš tým na trhu se šperky vybírá, ty nejmodernější kousky, které s jistotou padnou každému a snadno je doladíte ke svému oblečení. Šperky s krystaly Swarovski se hodí nejen pro společenské akce jako jsou plesy, divadelní představení, večírky se svými blízkými a přáteli, ale jsou vhodné také do práce či kanceláře. Vybírat můžete z mnoha podkategorií, jmenovitě jsou to přívěsky, řetízky, náramky, náušnice a prsteny.

    

 

Šperky jsou potaženy rhodiem (rhodium je drahý kov stříbřitě bílé barvy), který je chrání a zároveň jim dodává jedinečný lesk kvality. Jsou dodávány v mnoha provedeních, tvarech, barvách a odlescích. 

Abychom zachovali jedinečnou krásu šperků, vyvarujme se používání čisticích prostředků, koupání v bazénu apod. Tohle doporučení se týká většiny šperků od všech výrobců.  Dále bychom doporučili svůj šperk uložit do nějaké krásné šperkovnice, která váš poklad ochrání od prachu a dalších nečistot. 

Více informací o tom, jak pečovat o své šperky naleznete zde.

    

 

 Tým I-Moda, 12.03.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top