Možná se vám stávalo, že jste v posledních letech nenacházela oblečení zdobené krajkou tak často, jak tomu bylo zvykem (výjimku tvořilo spodní prádlo a společenské šaty). Je sice nepopíratelným faktem, že krajka byla v posledních letech „odstrčena“ na vedlejší kolej, ale vše se změnilo letošním rokem, díky jednomu z největších letošních trendů a tím je právě krajka.

Krásné capri džíny s krajkou

Ta neodolatelná atraktivita, vyzývavost a přitom něžnost, jakou krajka nabízí, zajisté chyběla nejedné ženě. My jsme ale nezaháleli a připravili jsme pro vás ty nejzajímavější a nejpohodlnější kousky letošního roku. Začněme nejpopulárnějším zbožím a tím jsou zajisté džíny, jejichž nohavice, části kolen (popřípadě drobné části riflí) jsou pokryté krajkou v elegantní bílé a v sexy černém provedení. Dalším kouskem šatníků, který se může pyšnit krajkou, jsou tílka, trička a halenky. Krajka je do teplého letního počasí ideálním společníkem. Věřte tomu, že se budete cítit sebevědomě, pohodlně, prodyšně a nebude muže, který by se na vás alespoň mrknutím oka nepodíval.

Výběrem oděvů, který se honosí krajkovým doplňkem, bude jasná trefa do černého. I dámy, které u nás nakupují, jsou s těmito produkty nadmíru spokojeny a nemůžou si tyto produkty vynachválit.  

Černé krajkové kalhoty  Letní krajkové tílko

 Tým I-Moda, 09.06.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top