Kozačky jsou typické zatepleným vnitřkem, který vás zahřeje i v těch největších mrazech, mimo jiné ale také svým provedením. V posledních letech jsou stále více oblíbené kozačky vysoké až nad kolena, která velí módním trendům. Často tyto kozačky bývají v čistých tónech nápadné pouze svým střihem. My jsme si ale nyní zamilovali kozačky s propracovanými detaily.

Pod lupou

Už na první pohled poznáte, že se jedná o naprosto luxusní a originální kousek, který není okoukaný. Kdybyste si k vašemu novému obuvnickému kousku vzaly lupu, můžete si pečlivě prohlédnout propracované detaily, které botu zdobí. Jde spíše o takový sběratelský kousek a právě to je jeden z hlavních důvodů, proč byste takové kozačky měly vlastnit.

Šperky na nohou

Překvapuje nás, že s tímto trendem doposud nikdo nepřišel. Když se mohou nosit šperky na uších, krku, rukou, prstech, proč by se nemohla nosit i na nohou, respektive botách? Mrkněte do naší nabídky, kde najdete nespočet kozaček, které jsou svým vlastním šperkem. Jsou totiž ozdobené různými přezkami, nýty nebo třeba perlami.

Mimo jiné vám ušetří spoustu práce při sestavování outfitu. Stačí totiž zvolit jednoduché, neutrální střihy a tóny, kozačky s propracovanými detaily se postarají o veškerou pozornost a potřebnou dávku šmrncu, který potřebujete.


Galerie

Tým I-Moda, 04.02.2019

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top