Sice mini kousek, ovšem s maximálním účinkem! Tak by se daly výstižně popsat stylové minišaty a minisukně, jejichž sortiment neustále rozšiřujeme.

Možná si myslíte, že minisukně a minišaty se hodí jen na divoké večírky, ovšem stylové kousky, které naleznete v naší nabídce, vás rázem vyvedou z omylu. Jsou totiž vděčným oděvem, který může mít se správně zvolenými doplňky množství nejrůznějších podob. Pojďte se tedy podívat na to, kde všude tyto „úsporné“ kousky užijete.

Minišaty na každý den…

Přesvědčte se o tom, že minišaty se hodí i na běžné nošení. Samozřejmě zvolte nějaký decentní model, ať už v nadčasové černé barvě, nebo elegantní kombinaci béžové a černé. Vše doplňte elegantními lodičkami. A třešničkou na dortu bude vypasované dámské sako. Jindy si k šatům oblékněte propínací svetřík, který celý outfit zjemní a dodá mu romantický nádech. Doplňky volte rovněž spíše umírněnější, aby výsledek nepůsobil lacině. Stačí drobné náušnice Swarovski a nenápadný řetízek.

Elegantní minišaty   Top a minisukně - perfektní kombinace

…i na speciální příležitosti

Skoro netřeba mluvit o tom, jak se minišaty hodí na speciální události. Neplatí to však pouze o divokých večírcích, ale také o romantické večeři s přítelem, dámské jízdě a podobně. Tentokrát si samozřejmě můžete dovolit výraznější, barevné kousky s velkým výstřihem či nejrůznějšími aplikacemi. I v tomto případě jsou nejlepší volbou lodičky a nepostradatelné psaníčko.

A co teprve minisukně!

V šatníku žádné nákupní maniačky by neměly chybět stylové jarní a letní mini sukně, které jsou rovněž velmi univerzální. Elegantní outfit vykouzlíte díky elegantní, klidně i volnější blůzce, naopak za sexy dračici budete v minisukni doplněné dráždivým topem.

A co vy, máte raději minisukně nebo minišaty? A kam všude je nosíte?

Elegantní červené minišaty s psaníčkem   Černé minišaty s aplikacemi

 Tým I-Moda, 28.04.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top