Obchody jsou plné nových kolekcí, ovšem většinou za velmi přemrštěné ceny. Náš internetový obchod i-Moda si pro vás však i teď připravil výhodnou akci, která nadchne každou nákupní maniačku. Září se totiž v našem e-shopu nese ve znamení úpletu. Přesvědčte se na vlastní kůži o tom, že hřejivý svetr za 390 Kč vám může zároveň dokonale padnout!

Svetry v akci za 390 Kč

Speciální podzimní nabídka na září

Příjemné svetry, elegantní šaty z úpletu, pohodlné tuniky, nadčasové pulovry a chybět nemohou ani padnoucí trička z úpletu. To vše najdete v naší podzimní nabídce, která hýří barvami stejně jako nádherně zbarvené podzimní listí.

Podzimní kousky za příjemných 390 Kč!

Nové krásné zboží neustále přidáváme, proto nezapomeňte naši nabídku průběžně sledovat. Byla by přece škoda, kdyby vám unikl moderní kousek přesně podle vašich představ a to tím spíše, když všechno zboží z úpletu nabízíme za tuto více než příjemnou cenu. Bez výjimky!

Krásné kousky do vyprodání zásob!
  • Příjemné tričko z úpletu k džínům: Praktický kousek, bez kterého se váš podzimní ani zimní šatník rozhodně neobejde? Jednoznačně tričko z úpletu, které vám vytrhne trn z paty vždy, když nebudete vědět co na sebe.
  • Pohodlný svetr do nepříznivého počasí: Podzimní počasí umí být pěkně nevyzpytatelné, ale na vás si zaručeně nepřijde díky hřejivým svetrům, které navíc perfektně zdůrazní vaše křivky.
  • Elegantní pulovr k sukni: I v decentnějším oufitu vám může být krásně teplo. Na formálnější příležitosti proto volte nadčasový pulovr, který každý model pozvedne na vyšší úroveň.
  • Šaty z úpletu na každý den: Do školy, do práce nebo na posezení s kamarádkou, všude tam vám skvěle poslouží mimořádně pohodlné šaty z úpletu, které si zkrátka musíte zamilovat!
  • Sexy tunika nejen na párty: A ani večer na párty vám nebude zima, tentokrát díky luxusní tunice, která dá samozřejmě perfektně vyniknout i vaší figuře.

 

Kolika hřejivými, dokonale padnoucími kousky se necháte zlákat tentokrát?


Galerie

Tým I-Moda, 13.09.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top