Naše rubrika Tipy na nákupy vám vždy pomůže s výběrem vhodného kousku do vašeho šatníku a ani tentokrát tomu nebude jinak. Zjistili jsme pro vás nejen to, jaké dámské pásky jsou letos v kurzu, ale také vám poradíme, jak je vhodně zakomponovat do každého vašeho outfitu.

Trendy pásky pro letošní rok

Jestli bychom měli trendy v oblasti pásků nějak shrnout, pak rozhodně nejsou nudné. Někdy upoutají pozornost pomocí zářivých barev, například moderní mátově zelené. A chcete-li si pořídit trendy pásky, potom respektujte následující pravidlo: Čím neobvyklejší zapínání, tím lépe. Zapomeňte na klasické spony a vyzkoušejte šňůrky, přezky atd. Pozadu nezůstávají ani nejrůznější aplikace a ozdoby, ať už ve formě kamínků, nebo jiných aplikací.

Klasické pásky ke každému outfitu

Každá žena by měla mít ve skříni pár klasických elegantních pásků, po kterých může sáhnout vždy, když nemá čas na dlouhé rozmýšlení a sestavování outfitu. Nejedná se jen o obvyklou černou barvu, ale dobře kombinovatelná je i hnědá nebo bílá.

Dámský opasek s třásněmi  Trendy dámský pásek  Moderní opasek se zdobením

Netradiční pásky pro ozvláštnění

I tam, kde pásek zdánlivě není třeba, vám může prokázat výbornou službu. Pásek totiž nemusí pouze držet kalhoty na svém místě, ale může neuvěřitelně zdůraznit vaše křivky. Díky širokému pásku umístěnému na úzkých párty šatech bude vaše silueta vskutku dokonalá. Netradičně řešené zapínání navíc celý outfit patřičně oživí.

Osvědčené outfity s páskem

Pokud si libujete ve volných tunikách z příjemných lehkých materiálů, i v takovém případě mohou vyniknout vaše křivky. Za všech okolností vypadá lépe tunika nedbale přepásaná stylovým páskem než neforemný model, který každé ženě jen přidá na objemu. Stejně je tomu v případě volných šatů, zejména u sportovněji navržených modelů, kterým pásek také značně prospěje.

 

Jestliže vás zajímají další rady a tipy ohledně pásků, pak jsme pro vás sepsali seznam 5 důvodů, proč jsou pásky in. Uvidíte, že vás přesvědčí k tomu, abyste pásky konečně zařadila do svého šatníku.

Pásek se zdobením k tunice nebo šatům  Řetízkový pásek  Ozdobný pásekTým I-Moda, 31.07.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top