Ideální tip v tomto čase

Venku máme sychravo, brzy nám začne sněžit a určitě chcete být v těchto dnech teple a také hezky oblečená. Není nic jednoduššího, než si vybrat svetr či rolák z nabídky našeho obchodu i-moda.cz.

Hravě si vyberete ze svetříku a roláků, které se pyšní trendy barvami a také příjemným a hřejivým materiálem. To vše zaručuje příměs polyamidových vláken. Díky této příměsi se budete cítit pohodlně a svetr bude velice jemný a hladký.

                                          Dámský svetřík     Elegantní dámský rolák

Dámské svetry s proužky

Letošním rokem opět frčí proužky a to jak na svetrech, tak rolácích. Takový svetr s chytře zvolenými pruhy a elegantním výstřihem do véčka, nesmí letos chybět v žádném šatníků. Využijete je jak na běžné nošení do města, tak do práce či na formálnější schůzky. Musíme zmínit i velice oblíbené kardigany, což je ve zkratce řečeno, pletený svetr s dlouhými rukávy, který je buď se zapínáním, nebo bez zapínání. O tyto senzační kousky je veliký zájem a proto také z našich skladů, tak rychle mizí. Samozřejmě se do takového počasí hodí i oblíbená ponča. Ideální kousek, který perfektně doladí váš business outfit.

   Dámský svetr s proužky     Dámský pletený kardiganTým I-Moda, 09.10.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top