Venku to sice ještě na opalovačku není, máme tu teprve leden a pravá zima má prý teprve přijít (doufejme, že se to meteorologům nevyplní). Proč se ale neohřát alespoň nákupem něčeho, co nám zpříjemní čekání na teplé letní dny. Určitě už se totiž vidíte, jak ležíte u vody, relaxujete, opalujete se a jste neuvěřitelně spokojená. Jediné co vás trápí je, že stále nemáte vybrané plavky. I když je ještě spousta času, není na škodu si nějaké bikiny vybrat již teď.

My nemeškáme, a proto jsme si pro vás přichystali výběr plavek, s kterými v letošním létě naděláte plno parády. Čekají na vás plavky, které jsou ušity z pohodlného materiálu a to v neuvěřitelně sexy provedení. Letošek totiž nebude jen ve znamení klasiky. Dvoudílné plavky jsou sice zaručenou kvalitou a atraktivitou, ale proč si trochu nezaexperimentovat a nevyzkoušet tak například stále víc a víc populární plavky monokiny?

Monokiny s leopardím vzorem    Monokiny - zadní strana    Monokiny s třásněmi

Chytře provedené jednodílné plavky, které nepůsobí zastaralým dojmem, ale právě naopak přidají špetku atraktivity a odvážnosti. Tyto plavky jsou spojeny do jednoho dílu na přední straně, kde se ještě chlubí pěkným doplňkem. Může tak jít například o volánky, třásně či chytré spojení košíčků se spodním dílem. U těchto plavek zadní strana působí naprosto perfektně. Vypadají totiž jako klasické dvoudílné bikiny. A to má mnoho výhod. Pohodlí, praktičnost při opálení a sexy vzhled. Tyto plavky se taktéž zavazují na zádech a zbavují se tak dojmu plaveckého úboru z devadesátých let.

Plavky dvoudílné dámské  Dvoudílné plavky  Dámské sexy plavky

Pak už na vás čekají dvoudílné klasiky, které se i letos ponesou v duchu barevnosti. Vícebarevné kombinace, případně zdobení, které dodají pestrost a originalitu. Může jít o třpytivé flitry, třásně nebo šňůrky. 

Plavky, které u nás zakoupíte v jedinečném výběru, máme jak skladem tak na objednávku do 10 dnů. Jsme si jistí, že z takového výběru budete naprosto unešené a najdete tak mezi nimi ty, které se budou na vašem těle letos vyjímat.Tým I-Moda, 11.01.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top