Povinností v šatníku každé ženy pro slunečné počasí, jsou zajisté dámské kratasy. Nejoblíbenější součást ženského outfitu, díky které vyniknou vaše sexy křivky a díky které se budete cítit pohodlně v horkých dnech. Není příjemnějšího pocitu, než se pohodlně a atraktivně procházet po vyhřátém městě, přírodě nebo na dovolené po pláži. Navíc kraťasy, které nabízíme, jsou vždy trendy pro aktuální módní sezónu. Příkladem uvedeme dámské džínové kraťasy, s kterými i v letošním roce uděláte mnoho parády. Navíc jsou tyto džínové krásky vhodné i k formálnějšímu vršku.

       Bílé dámské kraťasy                    Bíle kraťasy - detail zadní strany

Je ale mnoho žen, které se kvůli své postavě trápí a ostýchají se na sebe obléct odvážnější a kratší šortky. Proto je tu jednoduché řešení, na které rádi upozorňujeme. Tím řešením jsou dámské capri kalhoty, neboli ¾ (tříčtvrteční) kalhoty. Capri kalhoty se šíjí v mnoha provedeních, stylech s délkou mírně pod kolena. Takže decentně zahalí vaše křivky, ale i tak se v nich budete cítit velice příjemně v parných dnech. Pokud i tak váháte nad tím, že by vaše nožky nevypadaly v capri kalhotách atraktivně, tak rozhodně doporučujeme vybrat capri v černé barvě. Černá barva je kouzelná v tom, že dodá vaší postavě perfektní zeštíhlující efekt.

Koukněte do kategorie námi nabízených kalhot a šortek. Určitě si vyberete na sebe to pravé, co vám zaručeně sedne a v čem se budete cítit spokojená.

Krásné capri kalhoty          Dámské 3/4 džíny s mašlemi

 Tým I-Moda, 25.04.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top