Je pravdou a pravidlem, že dnes v každé kabelce moderní ženy nalezneme mobilní telefon, který svými funkcemi jednoduše nahradí hodinky a nejrůznější diáře. Ale hodinky, nejpraktičtější módní doplněk všech dob, jsou stále nenahraditelné. Přece jen si svůj smartphone nepřipneme na ruku :-)

                Elegantní dámské hodinky                Dámské hodinky se zdobeným ciferníkem

Pokud hledáte hodinky, které jdou s dobou, jsou trendy a navíc kvalitní za skvělé ceny, tak jste u nás na správné adrese. Dnes je sice mnoho alternativ, jak si hodinky pořídit za opravdu nízké ceny, ať už se jedná o zahraniční eBay, nebo české Aukro, ale nikdo vám ze zmíněných prodávajících nenabídne rychlé dodání a kvalitu jako my, na i-moda.cz.

        Hodinky dámské - růžové        Hodinky s dlouhým řemínkem

Námi nabízené dámské hodinky jsou osazeny známým a kvalitním strojkem Quartz (oscilátor řízen křemenným výbrusem) ve stylových a elegantních provedeních. Dámy potěší jak decentní design, tak design s pestrým zdobením. Ať už se jedná o řemínky s kovovými prvky, řemínky z PU kůže, ciferníky osazeny šatonky, náramkové řemínky nebo hodinky z nerezu. Díky tomu dostanete doplněk s dlouhotrvajícím leskem a kvalitou.

Díky nám už nemusíte být nervózní z toho, když čekáte na balíček z Číny, ve kterém nevíte, co vlastně přijde. S námi neprohloupíte, balíček vám dorazí do dvou dnů, a pokud byste s hodinkami nebyli spokojení, je možnost zboží do 14 dnů od doručení vrátit.Tým I-Moda, 05.08.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top