Díky tomuto krásnému a stále víc populárnějšímu kousku oblečení, tak můžete zvýraznit svou smyslnou figuru ještě dnes. Dámské body zažily v zahraničí trendy "boom" již před několika lety, u nás se dostává do popředí o něco pomaleji.

Je to možná tím, že jsou tu jisté předsudky vůči tomuto perfektnímu módnímu kousku, a to z několika důvodu. Spousty žen neví, jak takové body "nosit" a k čemu je využít. Některým ženám přijde staromódní a některé ženy si jen tak nevěří a nedokážou se módně odvázat. A to je asi ten největší problém. Teď vám s klidem můžeme říct, že obavy a malá sebedůvěra v nošení body je naprosto zbytečná.

"Bodyčka" jsou právě kouzelné v tom, že sluší každé ženě, všech tvarů. Ať jste hubeňoučká či žena krev a mléko, takové body vám zvýrazní figuru přesně podle vašich představ. Některé mají i takovou funkci, která vám dokáže vaši postavu zformovat. Takže zvýrazní poprsí a stáhne bříško. A nemusíte se bát, vše funguje velice pohodlně!

Dámské body s leopardím vzorem  Sexy dámské body

A to hlavně díky materiálu, který tvoří převážně polyester, elastan a také příměs bavlny. Barvy a vzory dokážou také své. Krásné jednobarevné odstíny nebo například motivy (leopardí apod.), doplňuje bezva střih a provedení. Klasický lodičkový výstřih tak může vystřídat odvážnější dekolt s vyzývavým šněrováním. A teď se určitě ptáte, k čemu bodyčko vlastně využijete?

Rozmanitost a kombinování využijete do práce a také na párty. K body si můžete vzít elegantnější kalhoty nebo sukni. Perfektní a ležérnější outfit tak vytvoříte díky body s lodičkovým výstřihem, ke kterým vezmete bokové kalhoty a k tomu navrch sáčko. A co v létě k vodě? Třeba odvážnější střih s výraznějším dekoltem a k tomu sexy kraťásky. V kombinaci s džínovými kraťasy se jedná o zaručené upoutání pozornosti ze strany mužů a okolí.

Celou nabídku body v našem e-shopu si můžete prohlédnout zde.

Sexy dámské body Body v červené barvě Sexy dámské body

 Tým I-Moda, 14.01.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top