Jak se píše v názvu článku a i když se to nemusí zdát, je to dnes potvrzeným módním trendem. Především na našem eshopu zjistíte, že dámské mikiny nemusí být vhodné jen ke sportu a do posilovny, ale také na běžné a elegantnější nošení. A navíc i před blížícím se letním počasí, je mikina vhodným společníkem do chladnějších dnů.

Dámská mikina Urban Surface    Dámská mikina v zelenkavé barvě

Mezi nejoblíbenější styly a střihy patří zajisté mikiny s kapucí a to v atraktivních a trendy barvách pro danou sezónu. Letošním rokem jsou to například odstíny fialové, zelené a všemi milovaná černá, zeštíhlující barva. Pro milovnice „odvážnějšího“ stylu ocení trendy motivy a potisky, kterými se naše mikiny honosí.  Ideální volbou je dámská mikina na zip včetně kapuce. Díky této kombinaci budete jednoduše ve zmíněných letních dnech bojovat s nepřízní počasí. Mikiny, které naleznete na našem eshopu, mají kvalitní a pevný materiál, který je velice příjemný na dotek a sedne určitě každé z vás.

Jednoduché sladění s riflemi, dámskými kraťasy a nebo ke sportu s legínami, to vše zaručuje osobité kouzlo mikin. Nejoblíbenější oděv, který navíc u nás seženete za výborné ceny!

Dámská mikina s motivem NYDámská mikina Bordo

 Tým I-Moda, 13.05.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top