Šperky, které se z chirurgické oceli vyrábí, patří mezi nejoblíbenější nejen u žen, ale také u mužů po celém světě. Vlastnostmi, kterými se může ocel pyšnit, je s jistotou odolnost proti korozi a odřením, díky jejich vysoké tvrdosti. Dále je to barevná stálost a neodolatelný lesk. A pro mnoho lidí určitě příjemná vlastnost a to ta, že je ocel hypoalergenním kovem.

  Elegantní dámský prsteNáramek 316L

Na trhu můžeme nalézt překrásné kousky šperků, které se z tohoto kovu vyrábí. Jmenovitě to jsou náušnice, náramky, náhrdelníky, přívěsky, ale i prsteny, které se v posledních letech staly velice oblíbenými mezi nastávajícími snoubenci. Mnoho žen a mužů právě vyhledává prsteny z tohoto kovu, díky své neuvěřitelné eleganci, světlému provedení, kráse a odolnosti. Tyto šperky mohou dotvářet drobné krystaly a rytiny (jedna z nejstarších a nejnáročnějších grafických technik /zdroj wiki/. Díky své originální jednoduchosti, se tyto šperky snadno kombinují s kůží a keramikou. Jednoduše sednou ke každému outfitu. Jak na společenské a formálnější akce, tak na každodenní nošení.

Přívěsek z chirurgické oceli - písmeno MNáušnice z chirurgické oceli ve tvaru křížků

Novinkou na našem e-shopu jsou populární ocelové přívěsky s písmenem. Tato dokonalá maličkost potěší nejen vás, ale také vaše blízké, takže se jedná o milou pozornost a dárek. Námi nabízené ocelové šperky naleznete na i-moda.cz za bezkonkurenční ceny. Navíc se můžeme pyšnit bleskovým doručením. Veškeré zboží mezi šperky máme skladem. Takže, když sháníte dárek na poslední chvíli, jsme jasnou volbou.Tým I-Moda, 22.05.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top