Zima je tu, sníh je jí v patách. Konečně nastal čas módního doplňku, který může nahradit i všechny ostatní doplňky, stačí tomuto kousku přijít na kloub. Prozradíme vám, proč jsou dámské čepice tak chic a trendy i letos.

Bez čepice ani ránu

V ostatních ročních obdobích je volba outfitu a nezbytných doplňků jednoduchá, meze se nekladou. V zimě je to ale oříšek, který každý touží rozlousknout. Módní kousky vašeho outfitu jsou schované pod bundou a kabátem. Váš dokonale vymyšlený outfit tak zůstává tajemství, které nikdo neuvidí. Aby váš outfit vypadal skvěle i se zimním kabátem nebo bundou, sáhněte po trendy čepici.

V teple a stále stylová

Pamatujete si, jak vám jako malou holčičku nutila maminka nosit čepici? Potom už jste byla starší a moc pyšná na to poslouchat svou mámu, a tak jste čepici odložila s tím, že už to „není v módě“. Opak je pravdou. Čepice jsou stále trendy, a to především proto, že na zimu jsou prostě potřeba. Budete v teple a díky různým vzorům, střihům a barvám čepic budete stále stylová. Jak čepice nosit abyste byla chic?

Jednoduše! Berte tento módní doplněk jako hlavní část vašeho outfitu. Zvolte k němu jiné módní doplňky jako například velké náušnice, které budou skvěle ladit s vaší čepicí, a budete ještě více elegantní.

Tip: Sexy můžete být i v čepici, vaše vlasy natočte tak, aby vynikly vaše výrazné náušnice a rty namalujte výraznou rtěnkou. Váš outfit, ve kterém hlavní roli bude hrát právě vaše čepice bude působit promyšleně a inspirativně pro ostatní. Vždyť i v pletených příjemných čepicích můžete být chic!

 

 Dámská pletená čepice  Dámské čepice s bambulí  Dámská pletená čepiceTým I-Moda, 15.11.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top