Léto je konečně tady a my se zase můžeme trochu odvázat a zkoušet nové trendy kousky. Co to bude nyní? Šortko-sukně. Pokud jste milovnice šortek, ale do práce je vhodnější spíše sukně, tento kousek oblečení vyřeší váš problém za vás.

Ahoj, jmenuju se skorts

Šortko-sukně jsou v zahraničí známé především jako skorts. A my jsme si je absolutně zamilovaly! Divíte se nám? Kdo by nemiloval kousek, který vypadá jako sukně, přitom se pod nimi schovávají na tajňačku šortky, které nám umožňují jakýkoliv pohyb, aniž bychom se musely bát, že nám někde něco vykukuje, jako tomu u minisukní bývá zvykem, že?

Trendy ve všech barvách

Skorts se nedrží žádných pravidel a meze se tudíž nekladou. Mějte s veselými barvami lepší den, nošení šortko-sukně vás bude ještě víc bavit. Máte chuť na koženkové skorts? I takové jsou k mání. Skorts zkrátka může všechno.

Jsou cenově dostupné

V neposlední řadě je koupě šortko-sukní splněný sen. Díky tomu, že je tento kousek 2 v 1, dočkáte se vysněného nákupu. Za pár korun získáte sukni a zároveň také pohodlné šortky. Troufneme si říct, že se skorts zařadí mezi nadčasové kousky, které nikdy nevyjdou z módy.

 

Elegantní šortko-sukně  Sexy koženková sukně s kraťasy  Sexy šortko-sukněTým I-Moda, 16.06.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top