Vyslyšeli jsme vaše přání a zaplnili náš e-shop neskutečným množstvím stylových bot, které jsme si nejen my ihned zamilovali. A protože i Carrie ze Sexu ve městě měla velkou sbírku bot, představujeme vám 5 důvodů, proč nutně potřebujete nové boty i vy.

1) Ke každému outfitu jiná obuv

Nebuďte módní troškaři. Moc dobře víte, že každý outfit si žádá jinou obuv, která bude pomyslnou třešničkou na dortu. A aby vaše outfity byly dokonalé, chce to mít pořádnou zásobu bot.

2) Ceny, o kterých sní každá žena

Nemusíte mít na výběr mezi kvantitou a kvalitou. U nás najdete obojí. Záleží nám na tom, aby vaše obuv vydržela co nejdéle a zároveň vám dopřát možnost koupit si množství stylových bot, kolik jen budete chtít.

3) Módní trendy

Módní trendy se neustále mění. Jinak tomu není ani u obuvi. Módními trendy v obuvi vás samozřejmě provedeme, proto se připravte na pořádnou zásobu článků.

4) Výrazný kousek k nudnému outfitu

Jsme obyčejné smrtelnice, takže se mnohdy stává, že se probudíme s náladou, kdy nejsme schopné sestavit outfit, který by byl jako vystřižený z módního časopisu. Proto vás jistě potěší, že u nás najdete jedinečné a originální botky, které jsou tak výrazným kouskem, že si vystačí i s obyčejným topem a džínami.

5) Výměna zboží není žádný problém

Bojíte se, že nestrefíte tu správnou velikost? Není žádný problém. Zboží vám obratem vyměníme za jinou velikost a můžete si užít vaše nové ťapky během několika dnů.

Dámské zimní sněhuleDámské bílé lodičkyDámské sneakers na platforměSpolečenská obuv - dámskáTým I-Moda, 23.01.2019

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top