Dumáte nad tím, jak být in a jít po boku s módními trendy, které se neustále mění, ale zároveň být sama sebou? Máme pro vás pár tipů, jak toho docílíte a díky tomu vás móda nepřestane bavit.

1) Vyhněte se tomu, na co se necítíte.

Při prvním pohledu na kousek si říkáte, že přesně tohle ve vašem šatníku chybí. Odpovězte si ale na pár otázek – budu to nosit? Mám tento kousek k čemu nosit? Je to můj styl? Nechcete mít přeci ve skříni kousky, které vás sice nejprve nadchly, ale po pár týdnech zjistíte, že se v nich necítíte a nebudete je vůbec nosit.

2) Outfit ála vy

Extravagantní kalhoty, sukně nebo šaty, které nejsou tak úplně v souladu s vaším stylem, ale záhadným kouzlem vám skvěle padnou. Jak takový kousek nosit a zároveň být svá? Jednoduše k němu zvolte váš nejoblíbenější top, náušnice, náramek, hodinky… cokoliv, co vypovídá samo o sobě o tom, kým jste.

3) Odpočívejte od módy

Abyste si udržela své nadšení pro módu a módní trendy, je potřeba si od těchto dvou kamarádů / kolegů odpočinout. Ve svém volném čase, nebo jen tak doma raději vsaďte spíše na pohodlný outfit, ve kterém se cítíte jako v bavlnce. Extravagance a stavění outfitů dle módních trendů by vás totiž mohlo po čase přestat bavit. A to nedopustíme! Odpočívejte. 

Extravagantní dámské kalhotyDámské sukněDámské kalhotyDámské volnočasové šatyTým I-Moda, 17.10.2018

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top