Zima je v plném proudu. Teploty klesající na teploměru o mnoho stupňů pod nulu  nás nutí pečlivě vybírat náš outfit, což nás tak trochu v módním řádění omezuje. Proto vám přinášíme inspirativních top 5 zimních outfitů, abyste si módu užila i v mrazivých dnech.

Top 5 zimních outfitů

 
Number 1 - Vysoké kozačky v kombinaci s legínami

Jelikož jde o kombinaci, která je naprosto univerzální, rozebrali jsme ji pro vás ve článku zvlášť. Outfit ve složení vysokých kozaček s legínami je stylový, elegantní a díky pružnosti a složení legínů také velmi pohodlný. Další výhodou je, že můžete tento outfit doplnit o jakýkoliv top, na který právě máte náladu.

Tip: Sáhněte po maxi topu v asymetrickém stylu. Více trendy už být nemůžete.

 

Number 2 - Sexy i v roláku

Říkáte si, jak můžete být sexy v topu, který zakrývá celou část vašich křivek a předností? Právě díky tomu. Všimněte si, že jsou roláky dělané mazaně. Ve většině případech roláky obsahují elastan, díky kterému drží svůj tvar a dokonale tak přimkne k vašemu tělu.

 

Number 3 - Šaty a kozačky nad kolena

Zimní počasí neznamená vzdát se svých milovaných šatů. Díky vysokým kozačkám, které jsou stále trendy v posledních letech si můžete dovolit vzít klidně letní kousky.

Tip: Pokud takové kozačky nevlastníte, vsaďte na vysoké podkolenky v černé barvě.

 

Number 4 - Džíny s vysokým pasem

Milujeme, milujeme, milujeme. Outfity, ve kterých hrají hlavní roli džíny s vysokým pasem zkrátka zbožňujeme. Není snad nic více ženského než právě tento kousek. Dokonale tak obepne vaše křivky a při správném výběru džín i váš zadeček.

Tip: Aby váš zadeček působil opticky vytvarovanější, sáhněte po džínách bez kapes.

 

Number 5 - Košile všeho druhu

O košilích by mohlo být samostatné téma. Hodí se do práce, na různé schůzky, společenské akce apod. Existuje nespočetně druhů a střihů. My teď ale máme na mysli košile, které podtrhnou vaši osobnost neuvěřitelnou dávkou stylu. Kostkované košile jsou zkrátka must have kouskem!

Tip: Zkombinujte tuto kostkovanou košili s džínami s vysokým pasem. Budete k nakousnutí.

 

Dámský rolák Stylové džíny s vysokým pasem Úpletové šaty Tým I-Moda, 27.01.2017

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top