Každá žena by se měla mít ráda jaká je. Samozřejmě převážná většina žen se sebou spokojená není. Polovina těchto žen by chtěla zhubnout pár kilo, ale stále se jim to nedaří. Naštěstí se jim to podaří alespoň díky módě. Poradíme vám tipy, jak dosáhnout optického zeštíhlení.

 

Svislé pruhy

Začít musíme sázkou na jistotu. Pruhy jsou skvělým parťákem a opticky zeštíhlí celé tělo, především pokud vsadíte na šaty, které pruhy mají. Dávejte ale pozor na to, jaké pruhy! Vodorovné pruhy vaší postavě lichotit rozhodně nebudou a naopak vám přidají pár kilo navíc. Vsaďte raději na svislé pruhy, které vám pár kilo opticky uberou a budete štíhlejší.

 

Tmavé barvy v problematických partiích

Máte široké boky? Povislé bříško? Široká ramena? Část vašeho těla, kterou považujete za problematickou, můžete hravě zkrotit pomocí barev. Zvolte na tyto části tmavé odstíny, které je opticky zeštíhlí a nebudou na sebe zbytečně upozorňovat. Dávejte si velký pozor na světlé odstíny, ty raději ne.

 

Správná velikost oblečení

Některé ženy dodnes nepochopily, že tričko v menší velikosti, než ve skutečnosti mají, z nich štíhlejší rozhodně neudělá. Udělá pravý opak. Mějte na mysli, jakou máte velikost vašeho oblečení a nesnažte se to změnit. Předejdete tak zbytečným škodám, nechcete si přeci pokazit celkový outfit ne?

 

Dámské pruhované kalhoty Černé dámské tričko v rozšířeném střihu Dámská širší tunika Dámský kardiganTým I-Moda, 04.07.2018

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top