Dobám, kdy do práce byla vhodná sukně, vysoké podpatky a společenská košile, už dávno odzvonilo. Čím dál, tím více jsou trendy sportovní prvky, které elegantnímu outfitu dodají šmrnc a kromě toho jsou také neskutečně pohodlné.

Trendy mikiny do práce

Móda se opět předvedla v celé své kráse a všem dokázala, že v současných trendech je možné téměř vše. Z mikin, které se dříve nosily především ke sportování, se stal módní kousek, který by neměl nikomu chybět v šatníku. A my jsme si tento trend také zamilovali!

Tajemství úspěchu

Abyste dosáhla správného kontrastu a váš outfit nepůsobil moc sportovně, nebo naopak až moc elegantně s vtipnou mikinou na sobě, je třeba se držet pár pravidel. Pokud vsadíte na mikinu s výrazným potiskem, která je opravdu sportovní, sáhněte po džínách s vyšším pasem, nebo po upnutých džínách. Díky tomu váš vršek bude sice sportovně volný, ale spodní část outfitu nedá zapomenout, že jste žena, která ví, co jí sluší.

Pokud jste si naopak vybrala elegantní mikinu, jistě pro vás nebude překvapením, že je vhodné sáhnout po sportovnějším spodku. Vsaďte na džíny volnějšího střihu a pohodlnou obuv. Vaše stylová mikina v sobě skrývá eleganci, která vašemu outfitu do práce dokonale postačí.

Tip: Nezapomeňte na doplňky! Jistě víte, jak jsou důležité. Není tomu jinak ani v tomto případě. Výrazné trendy náušnice s mikinou jsou možná zvláštní kombinací, ale to je plus pro vás. Buďte originální a stylová.

 

Pohodlné jogging kalhoty Stylová mikina s potiskem polibku  Kalhoty s army potiskem  Dámské náušniceTým I-Moda, 25.08.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top