Sukně jsou ideálním parťákem pro úspěšně strávený den v práci i na vyřizování pochůzek. Outfit, ve kterém bude hrát sukně hlavní roli, se postará, abyste byla po celý den elegantní a abyste se především cítila sexy. Sukně totiž dají prostor vyniknout vaším křivkám a vy tak máte šanci ukázat, že jste žena, která upoutá pohled každého muže.

Střih ke kolenům

Přesto, že vám vaše kila navíc nedovolí nosit minisukně, nemusíte zoufat, vsaďte na sukně se střihem ke kolenům. I celebrity, které vlastní plnější tvary vědí, že je nejlepší volbou vytřískat ze svých kil, co se dá a ze svých nedostatků udělat své přednosti. Nechte se jimi inspirovat, vždyť vlastníte to, co hubeňourky nemají.

Zázrak jménem elastan

Sukně, které obsahují látku elastan zaručí, že vám sukně padnou jako ušité na míru. Spolu s bavlnou tvoří kombinaci, která vám zaručí, že se ve vašem novém kousku budete cítit pohodlně.

Nezapomeňte na doplňky

Dokonalá sukně ke kolenům si žádá dokonalé doplňky. Nebojte se sáhnout po výrazné bižuterii, či dlouhých náušnicích, které budou tím pravým k vašemu outfitu.

Tip: Nezapomeňte na podpatky! Spolu se sukní budete opticky vyšší a stoupne také vaše sebevědomí.

Krásná sukně pro plnoštíhlé  Dámská sukně plus size  Dámská sukně pro plnoštíhlé - detail  Oblečení pro plnoštíhléTým I-Moda, 15.07.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top