Hned, co se přehoupne vánoční období, nás čeká plesová sezóna. Určitě na ní chcete být připravené, abyste si ji užily se vší grácií a parádou. Prozradíme vám, jaké plesové šaty jsou pro vás ty pravé a proč se je vyplatí koupit už nyní.

Jít s davem, nebo jít s módními trendy?

Otázka, na kterou vám doporučujeme odpovědět dříve, než si koupíte plesové šaty. Pokud raději nechcete nijak vyčnívat a chcete si užívat příjemného večera bez neustálých pohledů vašeho okolí, pak určitě jděte s davem. Co to znamená? Vybírejte šaty, které jsou na plesovou sezónu tradiční. Takové šaty bývají dlouhého střihu, přilnavé na tělo, nadčasových barev jako například černá, bílá nebo červená.

Jste ďábel a nebojíte se extravagance? Pak vsaďte na současné módní trendy. Odhalená ramena, šaty přilnavé na tělo, výrazných barev. Nebo naopak šaty s rozparkem až k partiím, které by měly být schované, jsou velmi odvážné.

Nemusíte mít jen šaty

Ne všechny ženy jsou fanynkami sukní a šatů. Pro takové ženy máme dobrou zprávu – na plesy se hodí také overaly! Overaly navíc dokáží schovat nepříjemnou celulitidu, či jiné problémové partie. Se správnými lodičkami navíc skvěle opticky prodlouží vaše nohy, které dík tomu budou dlouhé až do nebes. U overalů navíc můžete vybírat z výraznějších náhrdelníků a náušnic aniž by celkový dojem působil přeplácaně.

Plesové šaty Dámské plesové šaty Dlouhé plesové šaty numoco Dámský overalTým I-Moda, 04.12.2017

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top