Kultovní seriál Sex ve městě se stal populární nejen díky neotřelému pohledu na vztahy a hledání Pana Božského, ale také díky vybranému stylu oblékání všech hrdinek. Jsou jako oheň a voda, jako černá a bílá. Přesto však mají jedno společné: osobitý styl, který zaujme na první pohled a zdůrazní jejich osobnost. Inspirujte se proto vaší oblíbenou hrdinkou a vyjděte do ulic v outfitu, za který by se nestyděla ani novinářka Carrie Bradshaw a její kamarádky...

sex ve městě

Extravagantní jako Carrie

Nebojíte-li se extravagance, pak se jistě zhlédnete v originálních modelech Carrie Bradshaw.

Zkuste zkombinovat zdánlivě neladící kousky a nebojte se experimentů. A nemusí se jednat pouze o kombinaci různých stylů, ale i spojení divokých vzorů. Co vám ovšem nesmí chybět nikdy? Podpatky, které jsou korunou každého outfitu!

Smyslná jako Samantha

Samantha Jonesová, to je sebevědomá žena, která se v žádném případě nebojí ukázat své přednosti v odvážných modelech, které probouzí mužskou fantazii... Nebojte se rafinovaných průstřihů, hlubokých výstřihů A ideální barvy? Samozřejmě červená a černá!

Něžná jako Charlotte

Romantická, trochu naivní Charlotte Yorková je protipólem Samanthy, což je velmi patrné i na jejích outfitech. Zbožňuje decentní sukně a šaty v jemných barvách. Často volí také květinové vzory, díky nimž působí ještě křehčeji, takže ji každý muž touží zachraňovat a opečovávat. Je-li vám nejbližší právě Charlotte, vsaďte na bílou, růžovou a béžovou!

 

Elegantní jako Miranda

Nesmlouvavá a nezávislá, taková je právnička Miranda Hobbesová, která sice, působí drsně, ale i ona je křehká žena, která si přeje najít svého Pana Božského. I elegantní kancelářský styl může být nápaditý, čehož je Miranda rozhodně důkazem. Noblesní blůzky netypického střihu, luxusní kalhoty volného střihu a výrazná bižuterie, i těmito způsoby můžete ozvláštnit váš kancelářský look.

A která ze slavných postav je nejbližší vám?Tým I-Moda, 01.06.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top