Oslava Silvestra je pro mnohé vrchol zimní sezóny (přesto, že teprve začala) a zároveň vrchol celého roku. Potom také existují obyčejní smrtelníci, kteří Silvestr berou trochu s rezervou a považují jej za obyčejný den. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, Silvestr je především oslava uplynulého roku a přivítání roku nového, a to by se mělo oslavit. Poradíme vám, v jakém outfitu si užijete Silvestr naplno.

Hvězda večera

Chcete být hvězdou večera a také tanečního parketu? Začněte u svého outfitu! V pytli od brambor byste těžko slavila úspěch. Co budete mít na sobě, je základ. Silvestr je oslava, Silvestr je zábava, Silvestr je také kýč. Dovoleno se vše, absolutně vše. Můžete jej pojmout jako maškarní a obléct si na poslední den tohoto roku vtipné tematické kousky, které přilákají pozornost. Můžete se také více odvázat a obléct si sexy mini šaty, které budou na tanečním parketu tancovat samy a vás k tomu nebudou potřebovat.

Flitry, flitry, flitry

K oslavám Silvestra neodmyslitelně patří flitry. Bývá zvykem, že je ve výzdobě interiéru, objevuje se na oblečení přítomných, později také v šampusu, jídle apod. Tohoto zvyku byste se měla držet. No uznejte, kdy jindy si můžete obléct bláznivé flitrované tričko, nalíčit si výraznými stíny a vzít si vysoké podpatky, aniž by vás kdokoliv soudil? Právě jen na Silvestra! A rok 2018 může začít.

 

Sexy party minišaty Dámský top Dámské kozačky se třpytkami Party šatyTým I-Moda, 20.12.2017

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top