Vánoce jsou obdobím klidu, radosti, dárků a rodinných návštěv. Každý má hrozně málo času a tak se mnohdy celá rodina vídá pouze na Vánoce. Po roce, kdy jste se neviděli, chcete celé rodině ukázat, že jste stále ta krásná, půvabná, vtipná a neodolatelná žena, jako minulé Vánoce. Ba co víc, jste samozřejmě dokonalejší, než minulý rok. A k tomu budete potřebovat pořádný outfit!

Rodina vás přijme takové, jaké jste

Se svými kamarádkami často soupeříte o to, kdo bude lepší. Kdo bude vypadat lépe, kdo má dražší a luxusnější kousky. Zkrátka boj mezi ženami je nekonečný. Rodina vás ale bere takové, jaké jste. Skvělý outfit je spíše pro váš dobrý pocit. Každá žena chce slyšet slova babiček „Ty jsi naše krásné zlatíčko.“ apod., proto byste měla pečlivě vybírat outfit i na vánoční sešlost s rodinou, které byste se líbila i v obyčejných vytahaných teplácích.

Večeře a blbnutí s příbuznými

Na nějaké společenské oblečení můžete rovnou zapomenout. Leda byste se po slavnostní večeři s rodinou chtěla převléknout. Po večeři totiž často následuje blbnutí s příbuznými, a to především u těch z nás, které už jsou tetičkami malých prcků, nebo mají naopak malé sestřenice a bratránky, kteří touží po pozornosti a hraní. Na takový večer se rozhodně nehodí společenské šaty, sukně, ani elegantní halenka. Vybírejte spíše z kousků, ve kterých se budete cítit svá, v pohodlí a užijete si rodinnou sešlost bez jakéhokoliv omezení. Nic nezkazíte džínami s topem s odhalenými rameny, nebo legínami přes které obléknete maxi svetřík. Outfit doladíte výraznými náušnicemi, nebo stylovým náramkem. Přejeme vám krásné Vánoce.

 

Elegantní dámský top  Dámské náušnice  Úpletové šaty s nášivkou Pohodlné dámské tričko 

 

A už víte v čem vyrazíte na vánoční večírek?


Tým I-Moda, 13.12.2017

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top