Oslava Vánoc bývá v práci trochu divočejší než s rodinou. Hlavní roli hraje alkohol. Ve vedlejší roli pak dobrá nálada, předvádění před kolegy, vtipy, taneční kreace, no prostě firemní večírky jsou zážitkem každých Vánoc. K takovému řádění patří i zběsilé fotografování vtipných póz, aby bylo na co vzpomínat. A na takových fotkách chce každá žena vypadat jako hvězda večírku. Poradíme vám, co si obléct.

Vyhněte se hlubokým výstřihům

Samozřejmě chápeme, že každá žena chce být sexy a vypadat přitažlivě. Má to ale své hranice. Pro tento večer se raději vyhněte hlubokým výstřihům, kdy je vám vidět až do žaludku. Není to moc vhodné, ale především by se vám také mohlo stát módní faux pas, a to určitě nechcete.

Šaty nebo džíny?

To záleží, kde se váš firemní večírek odehraje. Máte rezervaci v luxusní drahé restauraci? (Bledneme závistí!) Na vás čeká outfit společenského rázu, sáhnout můžete klidně po šatech, nebo krásné luxusní halence. Pokud se vánoční večírek koná spíše jako neformální akce, tak spoléhejte na pohodlí. Obyčejné džíny s originálním vkusným topem budou to pravé ořechové.

Doplňky

Nic se nemá přehánět. Nezapomeňte na to nejdůležitější, firemní vánoční večírky znamenají především zábavu. Proto volte doplňky, které nebudou tak extravagantní a kvůli kterým vás kolegyně nebudou chtít zabít.

Černá dámská halenka Stylové dámské džínyElegantní dámské šaty Elegantní dámská halenka a sukně

 

A jaký outfit zvolit na rodinnou vánoční sešlost?


Tým I-Moda, 07.12.2017

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top