Módní trendy se mění každý rok. Jinak tomu není ani v bižuterii. Její nové trendy pro příští rok vystrkují růžky už nyní. Jak vypadají nové trendy v bižuterii pro rok 2017? Máme se na co těšit!

Náušnice na jedno ucho

Trend, který se začal nosit už v tomto roce, v příštím roce jen a jen zesílí. Náušnice na jedno ucho, které jsou výrazné, jsou stylovým doplňkem vašeho outfitu.

Tip: Stáhněte si vaši hřívu na jednu stranu a náušnici dejte na ucho, kde máte vlasy stažené. Díky tomuto účesu budete neodolatelná.

Stylový řemínek

Sledujete pravidelně módní trendy a módní blogerky? Pak vám tento druh řetízku určitě přijde povědomý. Je to takový módní obojek, bez kterého se příští rok zkrátka neobejdete. Velkou výhodou je, že je textilní a jeho délka je nastavitelná. Milujeme takové pohodlné doplňky, vy také, že?

Bižuterie inspirována ročním obdobím

Už dávno jsme vzdali boj s přírodou, počasí si s námi zkrátka hraje a v drtivých případech i vítězí. Proto je lepší se přizpůsobit. Inspirujte se ročním obdobím ve vašem outfitu a také v bižuterii. Jaro je plné barev, léto nenápadné elegance, podzim v rudých barvách a zima v barvě sněhu a ledu. Rok 2017 nás nutí milovat módní trendy ještě více, než letos.

 

Stylová náušnice Lizard Textilní řemínek - obojek s nastavitelným zapínáním Trendy náušnice na jedno ucho

Tip: Přečtěte si náš článek o tom, jak se starat o bižuterii - 5 tipů jak se starat o bižuteriiTým I-Moda, 31.10.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top