Když se řekne „kabelka“ spousta lidí (především mužů) si představí typickou velkou kabelku přes rameno. Nosit kabelku přes rameno je už zažitá tradice, dokud nepřišla na scénu kabelka do ruky… o tom si povíme někdy později. Teď pojďme vyhlásit výsledky ankety o nejoblíbenější druh kabelky. Vítězkou se stává…. Kabelka přes rameno! Nečekané, že?

Široký výběr – jak vybrat tu pravou?

Kabelek přes rameno je nekonečně mnoho druhů, typů, variant, barev… zkrátka vybrat si tu pravou ne zapeklitý úkol. Jak tedy vybrat toho pravého pomocníka na každodenní nošení? Musíte si odpovědět na následující otázky:

1) Chcete, aby byla vaše kabelka elegantní? Stylová? Nebo typická kabelka do práce?

Elegantní kabelky bývají v nadčasových barvách jako je např. černá, bílá, červená. Často jsou zdobené výraznou přezkou.

Tip: Zamilovali jsme se do kabelek v nude odstínu, nebo rose gold! Stylové kabelky jsou extravagantní a výrazné. Jste takové také? Skvělé! Máte tu pravou.

Typické kabelky do práce ála podnikatel jsou poněkud nudné, do práce ale jako dělané. Máme pro vás skvělou vychytávku, jak z ní udělat elegantní kabelku a rázem bude vaše kabelka působit svěžím a ne tak nudným dojmem. Jednoduše přes vaši kabelku omotejte šátek. Uvidíte, jak se vám tato vychytávka zalíbí.

2) Co vše v kabelce chcete nosit?

Pokud chcete v kabelce nosit uhlí, musíte vybírat z kabelek, které něco vydrží. Takové kabelky mívají širší popruh. I tak ale mějte na mysli, že kabelka je nenápadný pomocník a je spíše na okrasu, těžké předměty se do ní nehodí. 

3) Chcete 2v1?

V posledních letech je módní trend 2 v 1. Kabelka přes rameno s odnímatelným dlouhým popruhem, díky kterému máte rázem crossbody kabelku a nošení tak bude mnohem pohodlnější a také zdravější pro vaše záda. A to je výhra pro všechny, ne?

 

Bílá elegantní kabelka přes rameno Dámská kabelka přes rameno Černá dámská kabelka Malá dámská kabelka přes rameno - červenáTým I-Moda, 20.02.2018

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top