Mezi další módní navrátilce bezesporu patří leopardí vzor. Pamatujete si tento módní trend, který se dočkal jak velké chvály, tak i velké kritiky? Ženy ho neuměly nosit a často působily lacině. Proč se tedy vrátil zpátky na scénu?

Starý trend v novém provedení

Jedná se o starý módní trend, který má svou vlastní kapitolu v historii módy, ale v novém – moderním provedení. V módních trendech nenajdete lesklé topy s leopardím vzorem, ani upnuté legíny v tomto zvířecím vzoru. Naopak módní trendy křičí pravidlo, že málo je někdy více.

Neopakujte chyby, kterých se dopouštěly ženy v minulosti. Leopardí vzor má velkou sílu, proto je třeba na něj dávat pozor a zapojit ho do vašeho outfitu s rozvážností a mírou. Vsaďte například na šátek, který můžete nosit na několik způsobů. Ale ani se svetříkem nešlápnete vedle.

Výrazný vzor – neutrální kombinace

Leopardí vzor je sám o sobě velmi výrazný. Pokud se vám zalíbil kousek, který je klíčovou částí vašeho outfitu v leopardím vzoru, musíte zvolit zbytek oblečení v neutrálních tónech. K leopardímu vzoru se skvěle hodí nesmrtelná černá. Ladí k němu ale také bílá, hnědá, béžová, a pokud toužíte po ještě více extravagance, zvolte červenou.

Svetr s leopardím vzorem Džíny s leopardím vzorem  Sukně s leopardím vzorem  Dámská mikina leopardTým I-Moda, 22.11.2018

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top