Jestliže se už nyní pyšníte krásně opálenou pokožkou, tak by rozhodně byla škoda pořádně ji neukázat. Jaké barvy by měly kralovat vašemu letnímu šatníku? V první řadě rozhodně zapomeňte na tlumené barvy a volte zářivé odstíny, které k létu neodmyslitelně patří.

Jak dát vyniknout opálení

Bílá barva nesmí chybět!

Bílá barva a léto, to je evergreen, který se nikdy neomrzí. Na pláži, ve městě, na párty… Tam všude budete díky bílé barvě a snědé pokožce středem pozornosti. Bílé šaty by proto rozhodně neměly chybět ve vašem letním šatníku. K takovému modelu však rozhodně volte světlé doplňky, černé boty a kabelky by mohly výsledný dojem pokazit.

Nezapomeňte na neonové barvy!

Létu právem vládnou neonové barvy, které v kombinaci s opálenou pokožkou vytváří zajímavý kontrast, který nelze přehlédnout. Platí však, že méně je více, proto to s neonovými barvami nepřežeňte. Stačí například jednoduché tílko, zářivé boty nebo roztomilé psaníčko.

Dejte šanci i jiným barvám!

To však neznamená, že jiné barvy vaše opálení nezdůrazní. K opálené pokožce zejména blondýnek se skvěle hodí například tyrkysová, tmavovlasým snědým dívkám lichotí třeba žlutá. Zakázaná však není ani černá! Právě naopak, takový černý overal vypadá luxusně, obzvlášť v kombinaci se zlatými doplňky, a tmavá pokožka rozhodně nezapadne.

Šperky pro dokonalý výsledek!

K opálené pokožce patří i nejrůznější šperky, které tak ještě lépe vyniknou. Snědá pokožka si rozumí se zlatými, stříbrnými i ocelovými šperky, ale chybět by vám neměly ani nejrůznější kamínky. Proto se v létě nemusíte držet zkrátka a můžete vynosit všechnu vaši oblíbenou bižuterii.

Rada na závěr

I v případě, že si chcete pokožku opálit co nejrychleji, nikdy nepodceňujte nebezpečí, které mohou sluneční paprsky představovat. A pro případ nouze mějte vždy v kabelce minibalení slunečního krému.Tým I-Moda, 09.06.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top