Velké procento žen trápí vzhled své postavy. Jsme věčně nespokojené, rády bychom na své postavě stále něco měnily, nejraději bychom měli modelkovské míry 90 - 60 - 90. No, zpátky do reality. Naštěstí existují pomocníci, kteří nám pomohou cítit se jako dámy a zároveň nás donutí cítit se sexy. Mezi takové pomocníky patří džíny s vysokým pasem.

Štíhlejší postava – delší nohy – úspěch

Ačkoliv tomu určitě nebude chtít věřit, džíny s vysokým pasem vám pomohou zakrýt vaše bříško. Dokud nebudete mít na vašem břiše pekáč buchet, což máte jistě v plánu, jako každý den hned po smlsnutí koláče, spolehněte se na stahovací spodní prádlo. Díky tomu si můžete dovolit sáhnout i po džínách s vyšším pasem, které ve spolupráci se spodním prádlem trochu vyretušují vaší postavu k dokonalosti. Další výhodou je, že opticky prodlouží nohy. Štíhlejší a delší nohy. To je splněný sen, že?

Dávejte velký pozor

Jako vše v módě, i tento kousek má pravidla, která je třeba dodržovat, aby splnily kalhoty s vysokým pasem svůj účel.

1) Mějte na mysli, že kalhoty s vysokým pasem mají za úkol vytvořit siluetu přesýpacích hodin. Proto je vhodné sáhnout po kvalitním spodním prádle, které pozvedne vaše prsa a vaše postava tak bude k nakousnutí.

2) Podpatky – K tomuto střihu džínů jsou podpatky nejvhodnější. Díky tomu je pozornost rozdělena mezi vaši postavu a vaše nohy. V případě volby jiných bot bez podpatku veškerá pozornost spadá na váš pas. Pokud právě to máte v plánu, vsaďte aspoň na pořádný pásek, který je zároveň doplňkem celého outfitu.

3) Top účes. To není pravidlo, spíše takový tip na závěr. Kalhoty s vysokým pasem jsou velmi elegantní záležitostí. Aby byl váš outfit dokonalý a dala jste krásně vyniknout vaší postavě, ke které vám tyto kalhoty dopomohly, vsaďte na sepnuté vlasy.

 

Dámské rifle s vysokým pasem  Dámské skinny džíny - vysoký pas  Dámské skinny rifle s vysokým pasem v černé barvěTým I-Moda, 09.12.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top