Poslední noc v roce si zaslouží pořádnou oslavu. A také dokonale promyšlený, působivý outfit! Jestliže tedy chcete být hvězdou silvestrovské párty, není nač čekat! Pořiďte si dokonalý outfit, ve kterém do nového roku vykročíte opravdu stylově!

Důmyslné sexy šaty

Čím nikdy nic nezkazíte? Jednoznačně luxusními šaty. Sáhněte po oblíbené krajce, která každý model pozvedne na vyšší úroveň a dodá celému outfitu nádech noblesy. Zároveň však působí velmi žensky a svůdně, takže každý muž na vás bude moci oči nechat!

Nadmíru elegantně působí černé šaty s krajkovými detaily, které nenápadně, avšak efektně zdůrazní určité partie. Jestliže chcete být opravdu nepřehlédnutelná, jsou jasnou volbou zářivé červené krajkové šaty. Pro jemnější dívky a ženy jsou jako stvořené sněhobílé šaty, nebo šaty v něžných pastelových barvách.

Nápaditý top

Jestliže nejsou šaty vaším šálkem čaje, dejte přednost originálnímu topu s hlubokým výstřihem a dalšími, velmi promyšlenými detaily, jakými jsou nejrůznější průstřihy či rafinované zavinováním, které upoutají pozornost, aniž by působily příliš vyzývavě. Takový výrazný top je sám o sobě zárukou úspěchu, proto není nutné věnovat tolik pozornosti výběru dalších částí outfitu. Chybu neuděláte, jestliže jej doplníte jednoduchými tmavými kalhotami nebo legínami.

Luxusní overal

Neméně působivou variantou k šatům je noblesní overal. Zamilujete si jej nejen pro jeho pohodlnost, ale také noblesu. Overal totiž díky splývavému materiálu působí velmi elegantně a vy si jej bez obav můžete obléknout i na takovou slavnostní událost, jakou bezesporu je právě silvestrovský večírek.

Něco na zahřátí

Abyste se nemusela zahřívat nejen alkoholem, nepodceňte výběr svršků. Do dlouhé, chladné noci je nepostradatelným pomocníkem teplý svetr, který rozhodně nemusí vypadat jako neforemný pytel. Moderní kousky jsou velmi lichotivé. Opravdu velkou zimu jistě bez újmy přečkáte, jestliže se spolehnete na více tenčích vrstev, které jsou zárukou tepla i stylu.

 

Už máte jasno, co si obléknete v posledních hodinách tohoto roku? Dáte přednost výrazným barvám, nebo raději sáhnete po originálně střižených šatech, které rozhodně nezůstanou bez povšimnutí?

Party top Černé krajkové mini šaty Noblesní dámský overal Dámský svetr - motiv zebryTým I-Moda, 14.12.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top