Pokud předem víte, že následující den v kabelce neponesete všechny vaše poklady a budete potřebovat pouze to nejdůležitější, nastal čas sáhnout po kabelce, která vypadá vkusně, je pohodlná a celkový outfit je díky ní živý a hravý. Takové kabelce se říká crossbody.

Crossbody = nejvíce praktická kabelka

Ostatní druhy kabelek nám teď odpustí, když řekneme, že crossbody je nejvíce praktická kabelka. Ale je to tak! Na i-Moda najdete různé velikosti, tvary, barvy a vybrat si tak můžete podle své vlastní náročnosti. Víme, že výběr kabelky je pro každou ženu citlivá, ale radostná událost, a proto nám záleží na tom, aby si každá naše zákaznice přišla na své. S crossbody kabelkou ale žádná z vás nesáhne vedle, je totiž vhodná na každou společenskou událost a budete s ní vypadat za každou cenu stylově.

Detaily jsou důležité

Víme,jak jsou současné módní trendy náročné. Čím více originální kabelka je, tím větší slaví úspěch. Vybírejte tak z kabelek, které jsou něčím zdobené, nebo jsou zkombinované s jinou látkou, jako např. kůží.

Tip: Na scénu se vrací retro kulaté crossbody kabelky. Spolu s kulatými brýlemi budete jako z titulní strany módních časopisů.

Dámská crossbody kabelkaČerná crossbody kabelkaDámská crossbody kabelka Crossbody kabelka dámskáTým I-Moda, 26.02.2018

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top