Mnohé ženy tento trend nechápou, nebo mu ještě nepřišly na kloub. Rozhodli jsme se tento průzkum rozseknout a prozradíme vám 5 tipů, proč tento podzim body prostě musíte mít.

 

1) Budete v bezpečí.

Body vám sice nenahradí neprůstřelnou vestu, ale v bezpečí budou především vaše ledviny. Často se soustředíme na módní trendy a aby náš outfit byl dokonalý, zapomínáme pak ale na naše zdraví. Podzimní počasí je nepředvídatelné. Díky body budete v teple a nehrozí vám nepříjemnosti v podobně zánětu ledvin.

 

2) Vytvoří vám siluetu.

Největší předností body je jeho přilnavost. Body vám vytvoří dokonalou siluetu vašeho těla a vytvoří sexy křivky po kterých toužíte.

 

3) K džínám jako stvořené.

Poslední roky nás stále pronásleduje trend topů, které jsou zastrčené do džínů s vyšším pasem. Jinak tomu nebude ani tento podzim. Jistě to ale znáte sama, topy z džínů často vylézají, nedrží tvar a celkový dojem pak není tak dokonalý jako ve vaší představě. I tento problém vyřeší body. K džínům padne naprosto skvěle.

 

4) Pod šaty.

Pořídila jste si v létě průhledné šaty, které ale v chladném počasí nejsou tak praktické? A co si pod ně vzít body? Nenápadné a sexy.

 

5) Domácí úbor

Jaké nosíte domácí úbory? Vytahané tepláky, mikiny, vlasy do drdolu? Překvapte vašeho milého a vsaďte na body. Při jeho pohledech se hned budete cítit přitažlivěji a stylově, i s drdolem na hlavě.

 

Dámské sexy body Dámské body košile Body černé Body se šněrovánímTým I-Moda, 16.10.2017

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top