Pokud patříte mezi ty méně šťastné ženy, kterým příroda nenadělila dlouhé nohy do nebes, je tento článek pro vás jako stvořený. Poradíme vám totiž tipy jak si nohy opticky prodloužit a vy si tak tuto kamufláž dlouhých nohou můžete užít plnými doušky.

5 tipů na opticky dlouhé nohy

Vsaďte na svislé pruhy!

Rada číslo jedna. Pokud existuje tajemství, čím své nohy opticky prodloužit (a nemít na sobě zrovna mega vysoké podpatky) jsou to právě svislé pruhy.

Vysoký pas za každou cenu!

Vysoký pas ať už kalhot, nebo sukně, poslouží nejen vašim nohám, ale také bokům, které vysoký pas krásně zvýrazní.

Vytáhněte šortky a mini!

Slunečné počasí nám konečně dovoluje vytáhnout ze skříní šortky a minisukně. Pozor – sukně nemusí být za každou cenu mini. Zvolit můžete také dlouhou sukni ke kotníkům s rozparkem.

Pouze jeden odstín!

Pokud správně sladíte svůj outfit do jednoho tónu, vytvoříte tím aerodynamický efekt, který vaše božské nohy nejen prodlouží, ale díky tomuto outfitu budete působit vyšším dojmem.

Ať žijí overaly aneb všechna pravidla dohromady!

Drtivá většina overalů je šitá s vyšším pasem, spodní část jsou šortky, mohou být v jednom tónu, a když budete dobře hledat, najdete také overal se svislými pruhy. Jednoduše řečeno dámské overaly sloučily všechny naše tipy dohromady, proto jsou ideální volbou na váš outfit, který má hlavní úkol prodloužit vaše nohy. Povedlo se?  

Krátké riflové kraťasy Dámský overal  Růžová minisukněTým I-Moda, 20.05.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top