Máte při každé sportovní aktivitě pocit, že všechno sportovní oblečení je možná pohodlné, ovšem velmi pokulhává co do stylu… I sportovní outfity mohou mít nápad a styl. Stačí jen věnovat výběru sportovního oblečení trochu pozornosti. Nenapadá vás však, jak by se dalo vaše oblečení na volný čas vylepšit? Nemějte obavy, právě proto jsme pro vás připravili pár tipů, které vás s výběrem určitě pomohou! Přesvědčte sebe i svého partnera o tom, že holka do nepohody, která se nezalekne delší túry, může mít styl a vkus.

i-moda.cz e-shop a magazín

Volte upnuté a vypasované střihy

Chcete-li se i při sportu cítit přitažlivě a žensky, dávejte vždy přednost upnutému oblečení a v každém případě dejte sbohem starým vytahaným teplákům, které v žádném šatníku nemají co dělat.

 

Nebojte se teplákových souprav

To však neznamená, že se musíte vzdát pohodlných tepláků. Moderní teplákové soupravy si totiž zamilujete nejen díky neuvěřitelnému pohodlí, ale také díky propracovanému střihu, který zdůrazní vaše křivky. Samozřejmostí jsou nejen slušivé tepláky, ale i dokonale padnoucí mikina.

Dámská tepláková souprava  Krásné fitness legíny

 

Legíny jsou sázkou na jistotu

Nikdy nic nezkazíte populárními legínami, které jsou vhodné i na sport. Dbejte však na to, aby legíny nebyly průsvitné a nepůsobily vulgárně. Nemusíte se bát ani nápadnějších legín se zajímavými vzory, sportovní oblečení přece nemusí být jen černé a šedé…

 

Dejte šanci džínům

Na výlety jsou jako stvořené džíny, které vás nebudou nijak omezovat v pohybu a zároveň v nich nijak neutrpí váš styl. Vy se pak nebudete muset stydět při prohlídce hradu či zámku, na obědě v restauraci si nebudete připadat nepatřičně.

 

Nebojte se barev a vzorů

I při sportu můžete dát průchod svému vkusu a volit netradiční vzory. Zapomeňte na smutnou černou, ale držet se nemusíte ani fosforových barev, které vládnou sportovnímu oblečení, ovšem ne každému sluší…

A v čem se při sportu nejlépe cítíte vy?

Stylové army džíny  Volnočasový outfit - Mikina a legíny Černé tregínyTým I-Moda, 06.06.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top