V létě je více než kdy jindy důležité dbát na pohodlí. A tím souvisí i praktičnost jednotlivých kousků ve vašem letním šatníku. V letním šatníku by vám neměly chybět praktické kousky, v nichž zároveň vyniknou vaše křivky.

Džínové kraťásky

V první řadě se v létě rozhodně neobejdete bez praktických riflových kraťasů, které odhalí vaše opálené nohy. Směle v nich můžete vyrazit na výlet do přírody i rozpáleného města. Záleží jen na ostatních kusech vašeho outfitu, zda výsledek bude elegantní, nebo spíše sportovní.

Krajkový top

V těsném závěsu za riflovými kraťasy následuje krajka v nejrůznějších podobách. Romantická krajka je symbolem léta, proto by ve vaší skříni neměl chybět ani krajkový letní top. Tento krásný kousek navíc užijete po celý rok, nejlépe k vašim oblíbeným riflím.

Crop top

Vaše opálené bříško vystavíte v moderním crop topu. Ten si samozřejmě bude skvěle rozumět s džínovými kraťáky. Nicméně crop top se hodí i k sukním, ať už vypasovaného nebo rozšířeného áčkového střihu.

Plážové šaty

Evegreenem každého léta jsou plážové šaty, pod nimiž během chvilky schováte plavky. Nenechejte se však zmást jejich názvem. Plážové šaty totiž užijete i při cestě na koupaliště nebo k přehradě. A pokud si během koupání budete chtít zajít na nějaký osvěžující letní drink, potom se v plážových šatech budete cítit mnohem komfortněji.

Monokiny

Byla jste dosud zvyklá pouze na dvoudílné plavky? Je sice pravda, že v uplynulých letech se monokiny příliš velké oblibě netěšily, ovšem to se zásadním způsobem změnilo. Jednodílné plavky jsou hitem této sezóny. Dávno se totiž nejedná o nevzhledné modely, které postavě zrovna dvakrát nelichotí. Moderní jednodílné plavky působí velmi elegantně a díky rafinovaným průstřihům přitáhnou pozornost přesně tam, kam mají.

Bez čeho si léto nedovedete představit vy?

Crop top a riflové kraťásky Crop top s volánemKrajkový topMonokiny s průstřihyPlážová tunikaTým I-Moda, 27.07.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top