Léto je za námi a na trůn usedá podzim. Nebuďte naštvané, že je konec léta a užijte si podzim naplno, jak si jen si zaslouží. Řekneme vám 5 důvodů, proč milujeme podzim, třeba se na něj díky tomu budete těšit.

Podzim 5 důvodů proč ho milujeme

Barvy podzimu

V létě je vše krásně rozkvetlé a zelené. I podzim má své kouzlo. Podzim je sám o sobě paletou všech odstínů barev, které známe. Listí je dokonale zbarvené a z obyčejné procházky po parku se stane zážitek, který vás naplno odreaguje od veškerých starostí.

 

Čas na ranní kávu

Podzim s sebou přináší chladná rána, tudíž se cestou do práce pořádně ochladíte, což je oproti létu, kdy se před vedrem nemáte kam schovat příjemnou změnou, ne? Nastává nejlepší čas na ranní kávu, která vás po chladné cestě do práce krásně zahřeje a nastartuje do nového pracovního dne.

 

Občas je třeba déšť

K podzimu patří déšť a sychravé počasí. Právě proto mnozí nejsou zrovna největšími fanoušky tohoto období. Berte to z té lepší stránky - jak jinak strávit sychravé odpoledne než s knížkou v ruce a horkým čajem, nebo kávou u toho? Využijte tyto dny k odpočinku.

 

Nastává čas svetrů

Třikrát hurá! Konečně nastává období, kdy můžeme nosit naše milované huňaté svetry, dlouhé cardigany a kabáty.

Tip: Pořiďte si na podzim trendy klobouk, se kterým budete stylová jako nikdy jindy.

 

Outfit v jiných barvách

Neonové barvy a bláznivé střihy - takové bylo letošní léto. Minimálně v módním směru lze s jistotou říci, že se každá žena "vyblbla" a užívala těchto letních trendů. Podzim s sebou přináší jiné módní trendy a také jiné barvy, které budou na podzim in.

Tip: Vyzkoušejte vínovou barvu, která je na přechod léto-podzim tím pravým ořechovým.Tým I-Moda, 07.10.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top