Existuje mnoho barev, které v módním průmyslu způsobily velký boom. Málokterá se ale vyrovná historické nadčasové trendy barvě, která doprovází módu už od jejího samotného začátku. Tou barvou je černá a my vám prozradíme 5 důvodů, proč ji milujeme.

5 důvodů proč milujeme černou

Černá je sázka na jistotu

Černá je univerzální barvou, která je vhodná na jakoukoliv společenskou událost. Pokud nemáte ráda dlouhé vystávání před skříní a dlouhé bádání jaký outfit sestavit, sáhněte po kousku v černé barvě a problém je vyřešen.

 

Štíhlejší díky černé

Černá je známá především skutečností, že opticky zužuje. Abyste nenápadně skryla své nedostatky, vsaďte na černou, která vám tyto nedostatky pomůže schovat.

 

Elegantní v černé

Je vědecky dokázáno, že se velká většina žen, která se chystá na pracovní pohovor, rozhodně právě pro outfit v černé barvě. A dělají správné rozhodnutí. V černé je totiž každý kousek více elegantní. Se správnými doplňky navíc vytvoříte z obyčejného černého trička kousek, který vám bude každý chválit.

 

Černá kamarádí s ostatními barvami

Aby vás černý outfit byl o něco veselejší, zkombinujte ji s ostatními barvami. Mějte na mysli, že čím více výraznou barvu zkombinujete s černou, tím více váš outfit vynikne.

Tip: Pokud jste spíše romantický typ, zkombinujte černou s růžovou. Pokud máte náladu na odvážný outfit, sáhněte po neonově žluté, díky které docílíte s černou toho správného kontrastu.

 

Malé černé

Tento trend nás pronásleduje už dlouhá léta. Jednoduché šaty různých střihů symbolizují ženskost a eleganci. V malých černých nešlápnete vedle!

Černé krátké šaty v elegantním střihu  Černý dámský pulovr  Elegantní overal v černé barvě  Dámské trička černé  Dámské trikoTým I-Moda, 31.08.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top