Když se pásky začínaly vyrábět, měly jediný úkol, a to zabránit kalhotám nečekanému spadnutí, tudíž trapasu, který by každého doprovázel dlouhé měsíce. S postupem času se z pásků stal módní fenomén, který doprovází každý outfit. A my vám prozradíme 5 důvodů, proč pásky milujeme a jsou stále in!

 5 důvodů proč jsou pásky in

Udrží vaše kalhoty nebo sukni na jednom místě!

Nesmíme samozřejmě vynechat hlavní důvod, k čemu byly opasky stvořeny. Díky opaskům můžete upevnit své kalhoty nebo sukni v pase a nemusíte se bát, že by vám sklouzly dolů.

Jsou neodmyslitelným módním doplňkem každého outfitu

Sestavila jste si pro dnešní den outfit celý v jedné barvě? Skvělé! Doplňte váš outfit o výrazný barevný pásek. Pokud míříte do práce, sáhněte po výrazném pásku v umělé kůži, díky kterému bude váš outfit elegantní.

Vosí pas díky pásku

Pokud milujete džíny s vyšším pasem, máme pro vás dobrou zprávu. Díky opasku totiž váš pas více zvýrazníte.

Tip: Vsaďte na širší pásek, který ještě navíc opticky prodlouží vaše nohy a váš pas.

Módní pomůcka, bez které se neobejdeme!

Opasky jsou takovou pomůckou při sestavování outfitu. Například outfit složený z volné dlouhé tuniky, legín … čím outfit doladit? Jednoznačně opaskem. Díky tomuto pomocníkovi totiž můžete sepnout vaši tuniku v pase, nebo kolem boků, čímž se outfit stane originálnějším a nechá tak vyniknout vašim přednostem.

Opasky jako řetízky

Kombinace řetízku a pásku je zkrátka obdivuhodná. Díky tomuto luxusnímu kousku můžete vyrazit například na party, na které jednoznačně zazáříte.

Řetízkový opasek  Výrazný dámský opasek  Dámský opasek - detail zadní strany  Dámské pásky k tuniceTým I-Moda, 29.07.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top