Cítíte se občas jako šedá myška, která zapadá do davu lidí a nikdo ji nevidí? Toužíte po změně? To se dá snadno změnit. Seberte odvahu a sestavte si outfit, se kterým zaručeně vybočíte z davu. My vám s tím samozřejmě pomůžeme. Zde jsou tři tipy, díky kterým se stanete nepřehlédnutelnou.

 

3 tipy na outfit, se kterým vybočíte z davu

 

1) Dejte zelenou své fantazii

Nejdůležitější je nenechat se ničím omezit. Čtete ráda módní časopisy, které vám radí, co je právě in? Na to v tuto chvíli zapomeňte. Pokud chcete být opravdu originální a cítit se výjimečně, dejte jednoduše zelenou své fantazii a buďte pouze sama sebou. Máte náladu na neonově žlutou? Co vám v tom brání? Buďte výjimečná.

2) Buďte asymetrická

Asymetrie znamená nesouměrnost. Nesouměrnost pronikla také do koutů módního průmyslu a ihned slavila úspěch. Není se čemu divit. Díky asymetrii se z obyčejného trička stane kousek, který se dá nosit na mnoho způsobů (za dodržení tipu č. 1 – pokud dáte zelenou své fantazii) a je výjimečný sám o sobě. Buďte odvážná.

3) Pravidla se nedodržují!

Máte taky přísného šéfa, který trvá na formálním oděvu? Tato pravidla už jsou dávno pasé. Mimochodem, pravidla jsou tu od toho, aby se porušovala ne? A u módy to platí dvojnásob! Vsaďte třeba na roztrhané džíny, které jsou stále více trendy. V kombinaci s romantickým topem, nebo volnou boho halenkou bude tvořit kombinaci, ve které budete neodolatelná. Buďte svá a podmaňte si módu k pohledu svému.

 

Asymetrické tričko v neonkové žluté  Stylové dámské džíny  Elegantní halenkaTým I-Moda, 30.06.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top