Každý jsme originál - každá žena má jiné rysy, tvary a vlasy. Právě kvůli tomu sluší každé ženě něco jiného. Móda udává každý rok barvy, které budou zaručeně trendy. Přesto, že se jimi můžete nechat inspirovat, tyto trendy barvy vám nezaručí, že vám budou slušet. Chcete zjistit, jaký jste typ, a jaké barvy oblečení jsou pro vás nejvhodnější?

Blondýnky

Už dávno neplatí, že pro blondýnky je typická barva růžová. Pokud chcete dát svému okolí najevo, že se vyznáte v módě a víte, co vám sluší nejvíce, využijte kontrastu světlá – tmavá. Díky vaší zářivě blonďaté hřívě můžete volit z tmavých odstínů, aniž byste působila jako příznivce emo stylu. Vaše barvy ušité na míru: černá, šedá, námořnicky modrá, tmavě zelená, fuschiová či fialová.  V těchto barvách budete nepřehlédnutelná.

Blondýnka v černé  Modrý elegantní top

 Brunetky

Pokud máte přirozeně tmavší odstín pleti a vlasy jako slavná Audrey Hepburn, pro vás je nejideálnější bílá. Tato barva je barvou svěžesti a čistoty. Díky ní krásně vynikne váš outfit, který navíc zvýrazní váš úsměv. Vaše barvy ušité na míru: bílá, růžová, tyrkysová, blankytně modrá, oranžová, červená. Nezapomeňte na správnou volbu doplňků, potom bude váš outfit neodolatelný.

Krásná brunetka  Růžová tunika

 Zrzky

V dnešní době je stále méně žen, které se mohou pyšnit zrzavou barvou vlasů. Patříte mezi ně? Super, poradíme vám, jaké barvy jsou vaše top. Pro zrzavé ženy jsou jako stvořené barvy v přírodních odstínech. A bezesporu také nadčasová černá, která nikdy nevyjde z módy. Vaše barvy ušité na míru: černá, béžová, zelená, bílá, námořnicky modrá a šedá.

Zrzka/Červenovláska Náhled bílé halenkyTým I-Moda, 16.03.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top