Blíží se nám konec roku a vysokoškoláci se připravují na nejnáročnější období ve školním roce a tím je s jistotou zkouškové období. Jasně, tou nejdůležitější věcí je, být připraven znalostně, ale nesmíme zapomenout ani na pořádný a příjemný výběr oblečení. A věřte, že na i-moda si vyberete.

Krása a pohodlnost

Jak s takovým výběrem začít? Za prvé, určitě chcete být krásná, ale myslete i na to, že se potřebujete „hodit“ do klidu a tepla, proto vybírejte oblečení pečlivě. Vyberte nejlépe takovou kombinaci, která je výrazně elegantní, ale zachová si pocit pohodlí. Ideálem a zaručenou klasikou je výběr sukně. Venku nám sice mrzne, ale skvělým kombinacím, které díky sukním dokážete využít, můžete být v teple i ve větším mrazíku. Perfektně k sukni sedne jak elegantnější zimní bunda, tak kabátek. Kdy celý outfit můžeme doplnit vysokými kozačkami. A nezapomeňte, letošním rokem frčí pleteninové sukně, které úžasně zahřejí!

Pletená sukně   Podzimní/zimní dámská bunda    Teplý moderní kabát

 
Pozor na zimu!

Tou top volbou jsou určitě elegantní svetry, pulovry, roláky, ponča či tuniky, které využijete k sukním, k riflím a dokonce k legínám. S legínami ale opatrně. Doporučujeme vybrat takové kousky, které se honosí elegantnějším provedením.  Pak tu máme košile a halenky. Výborné vršky oděvu, zaručující tu největší pohodlnost, lehkost a eleganci. Ale i zde bychom měli být opatrní. Pokud nám bude v lednu mrznout, není to ta nejteplejší volba ke zkouškám. Ledaže byste si košili vylepšila nějakou trendy chlupatou vestičkou.

Věříme, že když zapojíte svou módní fantazii, tak s naším internetovým obchodem vytvoříte okouzlující zkouškový outfit. Chcete oslnit nejet profesory, ale také okolí a spolužáky. Přejeme všem mnoho úspěchů.

Elegantní mikina se stylovým vzorem Business sukně v černé barvě Elegantní pončoTým I-Moda, 27.11.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top