Radostná zpráva pro vaši kamarádku – konečně se po letech zasnoubila. Společně s tímto oznámením pro vás začíná běh na dlouhou trať. Být družičkou není nic jednoduché, neboť jste jednou z hlavních pomocnic při plánování svatby. Pokud už máte vše připravené a naplánované, nastává váš poslední nejdůležitější úkol – vybrat stylové šaty, které vás doprovodí jako družičku dnem D.

Rafinovaný střih

Přesto, že byste se na svatbu ráda odvázala a sáhla po šatech, které vypadají naprosto luxusně, mějte na mysli, že jste na svatbě své kamarádky jako pravá ruka a bude potřebovat, abyste tu pro ni byla. Z tohoto důvodu je vhodné vybírat z šatů, které mají rafinovaný střih. Především potom takové, u kterých se nemusíte bát, že vám vykoukne, co nechcete, aby svět spatřil.

Tip: Vybírejte z šatů, které mají volný a delší střih. Vsaďte například na šaty pro družičky v boho stylu (více o boho stylu ZDE), které pro vás budou tím pravým parťákem na svatbu.

Krátké modré šaty   Letní dlouhé šaty s květinovým vzorem   Veselé společenské šaty na léto

Bílá barva je zakázána

Bohužel, toto pravidlo se musí dodržet. Přesto, že jsou v bílé barvě každé šaty nevinně čisté, romantické a trendy, bílá patří pouze nevěstě. Jaké jsou teda ideální barvy pro družičkovské šaty? Vsaďte na veselé barvy, které šíří dobrou náladu. Mezi takové barvy patří například žlutá, růžová, fialová, modrá nebo červená.

Tip: Buďte trendy v neonových barvách, které nikdy nevyjdou z módy.

Rada na závěr:  Pohodlí nade vše! Přeci nedopustíte, aby vám cokoliv zkazilo náladu. Abyste vydržela celý den, od obřadu, přes noční hodiny na hostině, je třeba, aby šaty byly co nejvíce pohodlné.

Dámské minišaty   Růžové mini šaty - pro družičku jako dělané   Elegantní letní šaty v černo růžovéTým I-Moda, 22.06.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top