Přemýšlíte o tom, že změníte účes? Milujete extravaganci a nenávidíte nudu? Pak pro vás máme trochu inspirace. Nebojte se odvážných barevných kombinací, zajímavých střihů i dokonalých doplňků, které vás účes krásně podtrhnou. Nechte se u nás inspirovat.

Zvolte barvy podle ročního období

Svůj šatník jste již dostatečně oživila a teď přemýšlíte, jak změnit svou image? Zkuste nový účes. Inspirujte se barvami ročních období.

Blond účes trochu oživte modrou barvou, která připomíná moře. Pokud to budete chtít ještě vylepšit, pak si pár proužků nechte obarvit červenou nebo fialovou barvou. Velmi zajímavý koktejl tvoří meruňkový odstín s lehce růžovými detaily. Ale pozor, abyste to nepřehnala. Blond odstín můžete jednoduše doplnit prakticky jakoukoliv barvou, ale neměla by být příliš sytá. Velmi pěkně působí takzvaný tón v tónu. 

V zimním čase ženám sluší barvy tmavších odstínů. Krásné tmavší vlasy, na které padá bílý sníh, to je teprve krása. Pro zimu 2015/2016 jednoznačně letí barevná kombinace, která si říká bronde. Tento melír příjemně kombinuje, jak už trošičku název napovídá, barvy brunet a blondýn. Bronde si zamiluji ženy, které nehledají výstřednost, ale elegantní a decentní odstín, který padne právě jak brunetkám, tak blondýnkám. 

S barvami můžete experimentovat prakticky stejně, jako s oblečením. Nemusíte se zříkat výraznějších odstínů, ve kterých budete nepřehlédnutelná. Pokud však můžeme doporučit, raději si zajděte do kadeřnického salónu, nikdy neexperimentujte sama.

Zasněžené vlasy  Krásné tmavé vlasy

Jaké střihy zvolit?

Jaký střih vlasů se hodí pro letošní rok? Meteorologové předpovídají ještě teplejší léto, než v roce 2015. Proto bychom určitě doporučili střih odlehčený, protože přerostlé vlasy vám v létě budou jen překážet. Letní střihy musí mít především nápad, neměly by postrádat nudu. Nebojte se kombinovat různé délky vlasů, nemusíte se omezovat na jednoduchost. Na spáncích nechte vlasy vystříhat zcela na krátko, na temeni a ofině zvolte bob s delšími prameny, který dodá vašemu účesu švih. Experimentovat můžete i s delšími vlasy, například mikádo na každé straně jinak dlouhé působí výstředně a neotřele. Velmi pěkně působí sestříhané vlasy v jedné rovině s barvou Marsala.

A pokud hledáte jednoduchý a pohodlný střih, pak si nechte vlasy zkrátit na "kluka" s rozverným rozcuchem. Pokud k tomu zvolíte ještě barevné proužky, budete zcela jedinečná.

Extravagantní účes Populární odstíny vlasů

  

 

 Tým I-Moda, 21.01.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top