Army styl pronikl do módních trendů již několik let zpátky. Na výsluní se ale těší až posledním rokem, jelikož je móda rok od roku více odvážná a na své místo na výsluní si musel tento styl ještě počkat. Army sice znamená vojna, tudíž vojenský styl, přesto s vojenskými uniformami nemá moc společného, jediné, co si od těch uniforem army styl propůjčil je jedinečný vzor.

Khaki všude kam se podíváš

Jistě všechny víme, že specifickou barvou pro army styl je khaki. Army styl samozřejmě neznamená, že musíte být oblečená od hlavy k patě do khaki nebo do vojenského vzoru. Army styl toho totiž skrývá mnohem více! Bílá, béžová, černá, hnědá – všechny tyto barvy v přírodních tónech se hlásí k našemu oblíbenému army stylu.

Stylové army tričko  Kalhoty v army stylu   Pohodlné army kalhoty v capri délce

Maskáčový vzor a doplňky

Maskáčový vzor je výrazný sám o sobě. Což je dobrá zpráva pro lenochy, které nebaví dlouhé bádání a sestavování dokonalého outfitu. K trendy džínám v army stylu sáhněte po obyčejném topu v přírodním tónu. V čem se ale vyřádíte, bude volba doplňků. Pokud máte doma výrazný masivní řetízek, nebo náušnice, je pro ně ta nejlepší doma. K army stylu totiž budou nejlepším doplňkem. Díky tomuto outfitu vás nikdo nepřehlédne.

Tip: Vsaďte na bižuterii, která připomíná růžové zlato, které army outfit trochu zženští a zjemní.

 

Náušnice   Visací náušniceTým I-Moda, 28.06.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top